Tato nemovitost není dostupná

Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici!

Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici! Žijte jako v pohádce v jednom z nejhezčích domů v Pařížské ulici!

Naprosto ojedinělá nabídka: prodej velkometrážního bytu v Pařížské ulici, v jednom z nejhezčích domů Josefova. Dům je po náročné rekonstrukci fasády vč. oken a hlavního vstupu. Byt sám byl dlouho užíván jako dvě samostatné jednotky – má velmi praktickou dispozici: 4 pokoje jsou orientovány do ulice Pařížské, východ. K nadstandardnímu luxusu patří možnost vstupu na balkon z každého tohoto pokoje. Stropy mají štukovou výzdobu. Kuchyn a další pokoj je orientován do vnitrobloku, západ. U kuchyně též málý balkon a také pokoj dříve pro služebnou – nyní jako studovna. 2 koupleny, 2 toalety. velká hala. Klenuté stropy v hale a kuchyni. Část bytu je již rekonstrukci. Pro plánky a další info volejte!

Vytápění

ústřední topení
50.088110
14.420036
Pařížská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
25 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky6384
AdresaPařížská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha0 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter