Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř

Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř Jedinečný stavební pozemek pro bydlení, Vinoř

Pokud hledáte pozemek pro realizaci domova svých snů, právě Vám je určena tato nabídka. Stavení pozemek o celkové rozloze 2.300m² s bonusem k tomu pozemek veden jako přírodní zeleň 3.918m². Pozemek se nachází v samém historickém centru městské části Praha – Vinoř. Ze všech stran je obklopen upravenou starou zástavbou a poskytuje tak absolutní soukromí. První část pozemku je stavební (OV čistě obytná zóna bez udání koeficientu kódu míry využití území), z ulice Živanická je nový zděný plot s vjezdovou branou. Směrem dále od vjezdu se pozemek svažuje a přes upravenou parkovou část zahrady je možné se dostat k vodnímu toku cca 50m , s možností násadby ryb. , tak i na chov ryb. Druhá část pozemku se nachází ve spodní části a je určena jako zeleň (nestavební – označen kódem ZP – trvalý travní porost). Pozemek kompletně zasíťován. Vřele doporučujeme prohlídku.

Inženýrské sítě

voda
plyn
kanalizace
elektřina
50.141070
14.584649
Živanická, Praha 9, Czech Republic
Cena
11 900 000 Kč
celková cena
ID nabídky63816
AdresaŽivanická, Praha 9
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku6 200 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter