Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m²

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Freyova, Vysočany, 58 m2

Krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu na ulici Freyova v Praze 9 – Vysočany. Prostor o celkové výměře cca 58m² se nachází v přízemí cihlové budovy. Na výloze jsou fólie a na vchodech a oknech bezpečnostní mříže. Na podlaze je dlažba. Asi 2 minuty od domu jsou zastávky autobusu (1 stanice na metro B" Vysočanská), zastávka mnoha tramvajových linek (metro „B“ Palmovka) a také vlakové nádraží Praha-Libeň. Obchodní centrum Nová Harfa v docházkové vzdálenosti. Připraveno k okamžitému provozu.

50.102648
14.502876
Freyova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
16 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000,- Kč
ID nabídky63800
AdresaFreyova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha58 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter