Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m²

Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2 Praha, krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu, ulice Biskupcova, Žižkov, 30 m2

Krásný nezařízený obchodní prostor k pronájmu o celkové rozloze 30 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 3 – Žižkov. Prostor se stává z hlavní místnosti a toalety. Možnost připojit internet. Na podlahách je vinil. Vytápění prostřednictvím WAW. Samostatný vchod. Atraktivní lokalita centra Prahy 3. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka Vozovna Žižkov (2 minuty chůze).

50.090285
14.474244
Biskupcova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn
ID nabídky63753
AdresaBiskupcova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha30 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter