Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu, Pavlíkova, Kamýk, 18,4m2

Krásný nezařízený nebytový prostor (sklad) k pronájmu o celkové rozloze 18,4 m2 se nachází v přízemí panelového domu s výtahem na Praze 4 – Kamýk. Prostor se stává z jedné místnosti. Toaleta v chodbě společná pro technické prostory. Možnost zavedení vody. Topení ústřední. Na podlaze je beton. Vchod je samostatný. Dům se nachází ve velice klidné lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou obchody, restaurace, supermarket Albert a autobusová zastávka „Pavlíkova“, z které se dostanete do 12 minut na metro „C“ Kačerov.

50.009495
14.452426
Pavlíkova, Praha 4 - Kamýk, Czech Republic
Cena
100 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky63730
AdresaPavlíkova, Praha 4 - Kamýk
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha18,40 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter