Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m²

Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2 Praha, krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu, Jana Želivského, Žižkov, 200m2

Krásné nezařízené skladové prostory s kanceláří k pronájmu o celkové rozloze 200m² se nachází v přízemí budovy na Praze 3 – Žižkov. Parkovací stání před budovou pro 4 vozy. Prostor se stává ze skladu, kanceláře, toalety a rampy. Topení elektrickým kotlem. Na podlahách je beton. Výška stropu 4 m. Budova má alarm s 24 hodinovou ostrahou. K dispozici rampa s možností příjezdů kamionů. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – autobusová zastávka přímo u objektu.

50.084549
14.477454
Jana Želivského, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 150,- Kč + energie
ID nabídky63698
AdresaJana Želivského, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha200 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter