Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m², zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna

Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna Praha, reprezentativní luxusní vila k pronájmu 800m2, zahrada, Smíchov, bazén, garáž, sauna

Reprezentativní vila k pronájmu 800m² se nachází v příjemné a klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra Prahy. Vila je vhodná pro bydlení i pro firemní účely. Má užitnou plochu 800m² rozdělenou do tří pater plus suterén. V přízemí se nachází obývací pokoj s mramorovým krbem a designovým točitým schodištěm, kuchyň, jídelna, pracovna, šatna, vstupní hala, toaleta, garáž. V prvním patře se nachází ložnice s koupelnou, šatna, dva balkony, druhá ložnice s pracovnou, koupelnou a vstupem na terasu, třetí ložnice s koupelnou. V prvním podzemním podlaží se nachází konferenční sál se samostatným vstupem z ulice a přístupem na zahradu, malá kuchyň, koupelna, prádelna, komora. V druhém podzemním podlaží je vnitřní bazén, relaxační zóna, koupelna, sauna, toaleta, technické zázemí.

50.048798
14.406954
Nový Zlíchov, Praha 5, Czech Republic
Cena
120 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky63655
AdresaNový Zlíchov, Praha 5
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha800 m²
Plocha pozemku1 300 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter