Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady

Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady Praha, krásný byt 2+1 k pronájmu, Krkonošská ul., u Riegrových sadů, Vinohrady

Krásný, zcela zařízený byt 2+1 o výměře 57 m2 s balkonem (2 m2) je situován ve 4. patře udržovaného činžovního domu na Praze 2 – Vinohrady. Byt je kompletně vybaven včetně záclon, závěsů a lůžkovin. V pokojích jsou na podlahách parkety, jinak dlažba. K dispozici je také UPC, O2 ADSL včetně modemu, pevná telefonní linka, alarm a otvírač hlavních domovních dveří. Dům je umístěn v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do všech částí Prahy.

50.079761
14.446289
Krkonošská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 poplatky
ID nabídky63608
AdresaKrkonošská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha57 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter