Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m²), ulice Rybalkova, Vinohrady

Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady Praha, moderní a světlý zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m2), ulice Rybalkova, Vinohrady

Moderní zařízený byt k pronájmu 3+kk (84m²) se nachází v prvním patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Rybalkova na rozhraní Vinohrad a Vršovice přímo u rozlehlého parku Grébovka – Havlíčkovy sady. Byt je plně zařízený, včetně spotřebičů v kuchyni (lednice, mrazák, myčka, sklokeramická deska, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toaster, nádobí), povlečení atd. Byt je tvořený kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, pracovnou, která je průchozí, hlavní ložnicí s šatnou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou v oddělené místnosti, úklidovou místností. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají.

50.070066
14.447806
Rybalkova, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000 poplatky + elektřina
ID nabídky63606
AdresaRybalkova, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha84 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter