Tato nemovitost není dostupná

Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m²

Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2 Pronájem krásných kanceláří k pronájmu ulice Hybernská na Praze 140 m2

Nabízíme Vám pronájem krásně zrekonstruovaných kancelářských prostor v Hybernské ulici přímo v centru Prahy. Budova se nachází přímo naproti Masarykovu nádraží, je vyvavena výtahem a prošla náročnou rekonstrukcí. Celá budova je elektronicky zabezpečena a je zde kamerový systém. K dispozici je 5 kanceláří s chodbou, dvě toalety, kuchyňka a terasa. V kancelářích a na chodbě jsou plovoucí podlahy, na toaletách a v kuchyňce položena dlažba. Kompletní rozvody telefonu a počítačových sítí, elektronický vrátný. Na patře je k dispozici krásná terasa umístěná ve dvoře domu, která slouží jako kuřárna. V přízemí domu se bude v září nebo říjnu otevírat nová stylová restaurace. Parkovat je možné dohodnout na hlídaném parkovišti cca 20 m od budovy.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.087182
14.434672
Hybernská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
39 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + poplatky 120Kč/m2
ID nabídky6360
AdresaHybernská, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter