Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, po rekonstrukci, Na dolinách, Nusle, 73 m2

Krásné zrekonstruované nebytové prostory o celkové rozloze 73 m2 se nacházejí v suterénu v cihlové budově na Praze 4 – Nusle. Prostory jsou nezařízené a stávají se z hlavní haly (30m²), druhé haly (22,5m²), chodby, kuchyňského koutu (11,5m²), šatny (3m²), toalety a druhé toalety pro zaměstnance. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Možnost zapojení světelné reklamy, venku je vydělená plocha pro reklamu (lepicí). Jednotka má dva zvonky. Do prostor se dá dostat pouze přes vstupní dveře do domu. Vynikající dopravní dostupnost blízko stanice metra „C“ Pražského povstání, cca 5 minut.

50.057307
14.429690
Na dolinách, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
11 990 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.990,- Kč
ID nabídky63598
AdresaNa dolinách, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrosuterén
Užitná plocha73 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter