Tato nemovitost není dostupná

Zavedená restaurace 212 m² k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků

Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků Zavedená restaurace 212 m2 k prodeji, Praha 4 - Nusle, Náměstí Bratří Synků

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci o užitné ploše 212 m2 v nově zrekonstruovaném domě, v atraktivní lokalitě Praha 4 – Nusle, Náměstí Bratří Synků. Restaurace je kompletně vybavená, byly použity nadstandardní materiály, vybavení a zařizovací předměty. Kolaudace proběhla v roce 2014, lze okamžitě provozovat, restaurace je v chodu a je zaměřená na stálou klientelu oceňující italské speciality a příjemné prostředí. Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, se počalo tvořit krátce po povýšení Nuslí na město v roce 1898. Obdélníkové, mírně svažité náměstí bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí. V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, obchodní centra, sportovní zařízení a známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce. Velmi vytížená doprava v místě díky tramvajovému uzlu (3 zastávky od metra I. P. Pavlova, 5 zastávek od nábřeží na Vyšehradě). 10 min. do centra města. Prostor je také možné pronajmout. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléřku.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.063936
14.440471
nám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
27 500 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky63590
Adresanám. Bří Synků, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha212 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter