Tato nemovitost není dostupná

Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum

Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum Garsoniera 1 + kk + balkon, na prodej, nová rekonstrukce, investice, Praha 5 - Anděl, nedaleko metra Anděl, centrum

Byt 1 + kk, garsoniera, po rekonstrukci se nachází ve 4. patře cihlového činžovního domu po rekonstrukci. Byt je orientován do klidného vnitrobloku domu.

Tento nádherný secesní dům byl navržen renomovaným architektem Josefem Sikytou a dostavěn v roce 1909. Jedinečné výhledy z balkonů rezidence na řeku Vltavu, Pražský Hrad, Vyšehrad či do Petřínských zahrad, jsou jedny z mnoha předností! Tato oblast je známa především krásami Kinských a Petřínských zahrad, které se nachází 5 minut chůze od domu. V oblasti se nachází kostel sv.Václava, Petřínská rozhledna a spousta menších sadů.

Přímo za domem je tramvajová zastávka Zborovská a na metro Anděl se dostanete během 5 minut chůze. V docházkové vzdálenosti od domu je hned několik mateřských, základních a středních škol. V okolí leží také obchodní centrum Nový Smíchov s multikinem a Švandovo divadlo. Lokalita je atraktivní také díky blízké Kampě a Čertovce a přilehlému nábřeží Vltavy. Z bytů orientovaných do náměstí se Vám naskytne nádherný výhled na Vltavu či Pražský Hrad. Z teras a penthousů lze krásně vidět i na Vyšehrad.

Při rekonstrukci domu se developer vždy snaží zachovat původní historické a umělecké prvky. V případě, že to není z důvodu špatného stavu možné, jsou vyměněny za nové identické repliky. Okna, dveře a podlahy, stejně jako veškeré rozvody inženýrských sítí v domě jsou zcela nové. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audiopanelem u vstupních dveří.

V tomto projektu se veškerým individuálním požadavkům každého klienta věnuje bytová architektka. S klientem jsou konzultovány veškeré zařizovací předměty: dřevěné podlahy, vnitřní dveře, dlažba a obklady, sanita, popřípadě nábytek, tapety a další vybavení v rámci daného, případně upraveného rozpočtu na dokončení. Je zde také možnost předání prostor v základní úpravě (shell & core) a klient si je může vybavit sám podle svých přání a potřeb.

Občanská vybavenost

metro

Vytápění

Lokální elektrické
50.073701
14.408191
nám. 14. října, Praha 5, Czech Republic
Cena
3 570 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky63566
Adresanám. 14. října, Praha 5
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha37,80 m²
Terasane
Balkónano (4,20 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

archiv4
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter