Tato nemovitost není dostupná

Prodej obchod, přízemí + suterén, 312,9 m², Praha 5 - metro Anděl, centrum, po rekonstrukci,

Prodej obchod, přízemí + suterén, 312,9 m2, Praha 5 - metro Anděl, centrum, po rekonstrukci, Prodej obchod, přízemí + suterén, 312,9 m2, Praha 5 - metro Anděl, centrum, po rekonstrukci, Prodej obchod, přízemí + suterén, 312,9 m2, Praha 5 - metro Anděl, centrum, po rekonstrukci, Prodej obchod, přízemí + suterén, 312,9 m2, Praha 5 - metro Anděl, centrum, po rekonstrukci,

Komerční prostor, obchod se nachází na rohu ulic Zborovská a Lesnická na Praze 5 – Smíchově, v blízkosti metra Anděl a nedaleké nákupní galerie Nový Smíchov. Je umístěn v přízemí a suterénu s vlastním odděleným vstupem z ulice. Budova nyní prochází kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v průběhu tohoto léta 2015.

Výměry obchodu: přízemí 169,7 m2, suterén 159,6 m2.

Tento nádherný secesní dům byl navržen renomovaným architektem Josefem Sikytou a dostavěn v roce 1909. Jedinečné výhledy z balkonů rezidence na řeku Vltavu, Pražský Hrad, Vyšehrad či do Petřínských zahrad, jsou jedny z mnoha předností! Tato oblast je známa především krásami Kinských a Petřínských zahrad, které se nachází 5 minut chůze od domu. V oblasti se nachází kostel sv.Václava, Petřínská rozhledna a spousta menších sadů.

Přímo za domem je tramvajová zastávka Zborovská a na metro Anděl se dostanete během 5 minut chůze. V docházkové vzdálenosti od domu je hned několik mateřských, základních a středních škol. V okolí leží také obchodní centrum Nový Smíchov s multikinem a Švandovo divadlo. Lokalita je atraktivní také díky blízké Kampě a Čertovce a přilehlému nábřeží Vltavy. Z bytů orientovaných do náměstí se Vám naskytne nádherný výhled na Vltavu či Pražský Hrad. Z teras a penthousů lze krásně vidět i na Vyšehrad.

Při rekonstrukci domu se vždy snaží udržet veškeré historické, původní a umělecké prvky. Pokud to vzhledem ke stavu již nelze, zaměňují je za nové identické repliky. Okna, dveře a podlahy se mění za nové vždy, stejně jako všechny rozvody v domě. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audiopanelem u vstupních dvěří.

Občanská vybavenost

metro
50.073708
14.408181
nám. 14. října, Praha 5, Czech Republic
Cena
19 150 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky63540
Adresanám. 14. října, Praha 5
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Počet pater6
Užitná plocha312,90 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter