RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž

RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž RD 6+kk v Průhonicích, velká zahrada, 2 koupelny, garáž

Luxusni, nezařízený rodinný dům 6+kk v Průhonicích (jižní okraj Prahy) – cca 15 km od centra po dálnici D1. Přízemí: kuchyň – plně moderně vybavena, obývací pokoj – krb, strop obložen dřevem, předsíň, koupelna s vanou, samostatné WC, hala, ložnice. Podkroví: 4× ložnice, 2 ložnice jsou rozděleny vestavěnou skříní, 2× šatna, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné wc. Suterén: 1 pokoj, sušárna, prádelna, sauna se sprchovým koutem, sklad. Garáž – 1× v suterénu, 1× vedle domu. Dále terasa s krbem, balkon, 2× telef. linka, alarm, rozvody pro TV, SAT. Na podlahách parkety a dlažba. Výborná občanská vybavenost – množství hotelů a restaurací, včetně malého pivovaru, ve vzdálenosti asi 1000 m od obce najdete velké nákupní centrum a začíná se zde stavět „vodní park“, botanická zahrada. V obci je také škola a školka pro děti, pro anglicky mluvící děti je anglická škola a školka vzdálená asi 20 minut autem.

Telekomunikace

telefon
50.003536
14.560420
Sadová, Průhonice, Czech Republic
Cena
95 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 14.000,- (vč. údržby zahrady)
ID nabídky6354
AdresaSadová, Průhonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku700 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter