Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m²

Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2 Praha, krásné nezařízené nebytové prostory k pronájmu, Opatovická, Nové Město, 80 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor k pronájmu o celkové rozloze 80 m2 se nachází v přízemí cihlového domu s výtahem na Praze 1 – Nové Město. Možnost pronájmu jen části prostoru. Má sociální zázemí a toaletu. Prostor je vhodné využít jako tělocvičnu, ateliér, open space či taneční studio. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, banky a jiné. Vynikající dopravní dostupnost – tramvajová zastávka 3 minuty chůze a 150 metrů od zastávky metra.

50.079645
14.418287
Opatovická, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 900 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 40,- Kč/m2
ID nabídky63509
AdresaOpatovická, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha350 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter