Tato nemovitost není dostupná

Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH

Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH Nový nadstandardní byt 5 + kk, velká terasa - Letná, Praha 7, dům po rekonst. domu, park Stromovka, odpočet DPH

Novoklasicistní dům byl postaven v roce 1899 stavitelem Emilem Šulcem, který rovněž upravoval fasády na Vyšehradě ve známé Vratislavově ulici. Leží jen pár kroků od nádherné vodárny, jejíž věž je v dnešní době využívána jako čajovna s krásným výhledem do okolí.

Novostavba bytu o dispozici 5 + kk se nachází ve 4. a 5. patře a je orientován na jihozápad. Byt má v horní úrovni (39 m2) terasu s přístupem z obývacího pokoje s kuchyní (45 m2) přes pracovnu (možnost přímého propojení na úkor jednoho pokoje), po schodišti a s přístupem z horních ložnic. Byt má celkem 4 koupelny, z toho 2 jsou en-suite. Dispoziční změny jsou možné v široké škále možností.

Výjimečností tohoto projektu je možnost spojit byty libovolně dle individuálních nároků na prostor. Nabízí se Vám jedinečná možnost složit si svůj byt od velikosti 1+kk až do 10+1, limitem jsou jen nosné zdi, tudíž máte volnou ruku!

Ke každé jednotce je k dispozici sklep a společná automatická myčka na kola.

Tato rezidence leží mezi dvěma krásnými parky – Letenské sady a Stromovka. Hned na kraji Letenských sadů se nachází Národní technické muzeum a krásné kaštanové stromořadí. Uprostřed zeleně je dětské hřiště. Lokalita je doslova rájem pro sportovce. Každý rok tudy vedou běžecké maratony a probíhají zde kulturní akce pro rodiny s dětmi. Lidé tu rádi jezdí na kolech a bruslích.

V blízkosti rezidence se také nachází rozsáhlý park Stromovka, který se táhne až do míst, kde meandruje řeka Vltava, odkud to už je jen krůček přes most do Pražské ZOO, Botanické zahrady a krásným vinicím přiléhající k Trojskému zámku. Cyklostezkami se odtud můžete pohodlně dostat až do Mělníka. V ulici Korunovační se nachází Základní škola a naproti v ulici Na Výšinách Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Hned za rohem je tramvajová zastávka Letenské náměstí, kde se nachází supermarket Billa. Odtud to je tramvají 10min do centra města, 5 min na stanici metra linky A nebo C. V blízkosti je dále lékárna, pošta i veterinární klinika.

Nedaleko rezidence probíhá výstavba Obchodního centra Stromovka, kde bude fitness centrum i kino Letná, kavárny a specializované obchody.

Při rekonstrukci domu se vždy snaží udržet veškeré historické, původní a umělecké prvky. Pokud to vzhledem ke stavu již nelze, zaměňují je za nové identické repliky. Okna, dveře a podlahy se mění za nové vždy, stejně jako všechny rozvody v domě. K dispozici ke každé bytové jednotce je sklep, který lze využít také na kola. V domě se nachází výtah a automatická myčka kol. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audiopanelem u vstupních dveří.

K dispozici našim klientům je naše bytová architektka, která se věnuje individuálním požadavkům každého klienta. S klientem jsou konzultovány dřevěné podlahy, vnitřní dveře, dlažba a obklady, sanita, popřípadě nábytek, tapety a další vybavení. Je respektován vkus každého jednotlivce a kladen důraz na možnosti individualizovat interiér. Vždy je dopředu dán rozpočet na zařízení a úpravy na vybranou jednotku a výběr ponechán na klientovi. Je zde také možnost předání prostor v základní úpravě (shell and core) a klient si je může vybavit sám podle svých přání a potřeb.

Občanská vybavenost

tramvaj
pošta

Vytápění

Lokální elektrické
50.101172
14.418911
Korunovační, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
12 936 800 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb + DPH (možnost odečtu)
ID nabídky63498
AdresaKorunovační, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater6
Užitná plocha167,30 m²
Terasaano (39,10 m²)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter