Tato nemovitost není dostupná

Praha, skladové prostory k pronájmu 600m², ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba

Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba Praha, skladové prostory k pronájmu 600m2, ulice Ringhofferova, Zličín, parkování, kanceláře, výroba

Jedná se o samostatný areál s možností pronájmu skladových prostor v ulici Ringhofferova, Praha 5, Zličín. Dostatečný manipulační prostor pro příjezd kamionů včetně odstavných ploch. Je zde železniční vlečka přímo do haly, mostové jeřáby s nosností až 20 tun, příkon energie až 5MW s možností navýšení. Dále možnost pronájmu až 15.000m2 kancelářských prostor a výrobní haly dle vašich potřeb. Je zde odstavná plocha až 100.000m². Možnost parkování v areálu za poplatek. Občanská vybavenost – supermarket, lékárna, restaurace a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a stanici metra Zličín, linka B, a přímo u dálnice D5. Uvedené ceny jsou náběhové na cca. první dva měsíce.

50.055025
14.293349
Ringhofferova, Praha 5 - Třebonice, Czech Republic
Cena
90 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 18Kč/m2/měsíc, poplatek za provoz areálu + 10,- Kč/m2 zálohová částka na elektrickou energii + 2000,-Kč parking (možno pronajmout)
ID nabídky63471
AdresaRinghofferova, Praha 5 - Třebonice
Budovamontovaná
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha600 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter