Tato nemovitost není dostupná

Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice

Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice Prodej novostavby komerčního prostoru v centru Mariánských Lázní, Ruská ulice

Prodej dvou samostatných komerčních jednotek v přízemí novostavby bytové Rezidence Pyramida v lázeňském centru města Mariánských Lázní, Ruská ulice. Nebytový prostor, který se nachází vlevo od hlavního vchodu je o výměře 67 m2, nebytový prostor vpravo má výměru 83 m2. Podnikatelské prostory samostatně přístupné, zahrnují hlavní obchodní prostor a sociální zázemí, komoru, skladovou místnost, chodbu. Okna v přízemí do ulice Ruská, hlavní vstup rovněž z ulice. V ostatních patrech bytové rezidence jsou byty. V zadní části domu a suterénu jsou dvě podlaží garážových stání. Komerční prostory jsou vhodné jako sídlo firmy, na cestovní kancelář, finanční nebo právní a notářskou kancelář, malý obchod, pro drobné služby ap.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.975659
12.701145
Ruská, Mariánské Lázně, Czech Republic
Cena
4 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky63456
AdresaRuská, Mariánské Lázně
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha67 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter