Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m²

Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2 Praha, krásné nebytové prostory - wellness se saunou a vířivkou k pronájmu, po rekonstrukci,Lublaňská, Nové Město, 180m2

Krásné zařízené nebytové prostory wellness studilo k pronájmu po rekonstrukci (2014) o celkové rozloze 180 m2 se nachází ve sníženém přízemí cihlového domu bez výtahu na Praze 2 – Nové Město, kousek od metra „C“ I.P.Pavlova. Majitel přenechává prostory s celým vybavením za odstupné. Prostor se stává z finské sauny, parní komory, whirlpool, relaxační místnosti, 3 sprch + 1 ledová, 4 menších pokojů a útulného baru. Na podlahách jsou PVC a dlažba. Topení plynové ústřední. Možnost pronájem malé zahrádky, která je ve vnitrobloku domu, do které vedou dveře z prostoru clubu. Vynikající lokalita s veškerou občanskou vybaveností, v okolí hotely, restaurace, obchody, bankomaty a jiné. Skvělá dopravní dostupnost metro „C“ I.P.Pavlova 5 minut chůze.

50.071045
14.431899
Lublaňská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ odstupné 690.000,- Kč + poplatky 4.000,- Kč + elektřina a plyn
ID nabídky63406
AdresaLublaňská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha180 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter