Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m², balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách

Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách Praha, moderní zařízený byt 2+kk k pronájmu, 82m2, balkón, terasa, sklep, Bubeneč, ul. Na výšinách

Nabízíme k pronájmu moderní zařízený byt, dispozičně řešený jako 2+kk. Prostorný byt (82m²) se nachází v 6 patře pěkného domu s výtahem. K bytu náleží balkón a terasa, krásný výhled do okolí. Byt je v oblíbené lokalitě Prahy 7, nedaleko Letenských sadů. Kuchyně vybavena lednicí s mrazničkou, plynovým sporákem a elektrickou troubou, myčkou. Koupelna s vanou, wc v koupelně, další wc zvlášť. K dispozici je také pračka. Designové bydlení ve velmi žádané lokalitě. Dostatek zeleně, nedaleko Letenské sady. Kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Nedaleko tramvajová zastávka, pár minut na metro A.

50.100253
14.417519
Na výšinách, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky63395
AdresaNa výšinách, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha82 m²
Terasaano (11 m²)
Balkónano (10 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter