Tato nemovitost není dostupná

Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m², ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město

Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město Pronájem zavedené a plně zařízené kavárny v centru města, 62 m2, ulice Zbrojnická, Plzeň - Vnitřní Město

Nabízíme k pronájmu zavedenou kavárnu v historickém centru města Plzně ve Zbrojnické ulici, 62 m2. Nachází se v hotelovém komplexu, kde je i restaurace, butik, obuv, kadeřnictví a směnárna. Kavárna je plně vybavena spotřebiči, nádobím a nábytkem, jsou zde nádherné nové kožené židle a křesla a využívají jí též klienti hotelu, tudíž je nutná součinnost s hotelem. K dispozici malá kuchyňka a WC. Požadováno odstupné ve výši 250.000,–Kč. V budově je možno si pronajmout i nevybavenou restauraci. Výborná lokalita přímo v centru města s veškerou dopravní a občanskou vybaveností. Volné ihned. Více informací u makléře.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové
49.746172
13.378737
Zbrojnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63392
AdresaZbrojnická, Plzeň
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Užitná plocha62 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter