Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m², po rekonstrukci

Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci Lukrativní maloobchodní prostory k pronájmu v Panské ulici, Nové Město, 61 m2, po rekonstrukci

Nabízíme k pronájmu lukrativní obchodní prostory v centru Prahy, v krásném historickém objektu Kaunického paláce v Panské ulici. Prostory jsou o celkové výměře 61 m2. Prostory prošli rekonstrukcí. Výborná poloha přímo v centru města, skvělá dostupnost metrem (stanice metra A, B – Můstek v bezprostřední blízkosti objektu) i tramvají z ulice Jindřišská. Prostory jsou vhodné pro luxusní obchod s módou, doplňky atd. Není vhodný pro restaurace, večerku atd.

50.084452
14.427450
Panská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
44 172 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3988 poplatky
ID nabídky63385
AdresaPanská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha61,35 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter