Tato nemovitost není dostupná

Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení

Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení Praha, slunný zařízený byt 3+1 s atmosférou k pronájmu, Vinohrady, po rekonstrukci, vhodné pro spolubydlení

Prostorný zařízený byt k pronájmu 3+1 v oblíbené pražské čtvrti – Vinohradech. Jsou zde tři neprůchozí místnosti, kuchyně (právě se dokončuje), dále dvě koupelny – jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem. Do bytu se vchází přes prostornou halu. Majitelé byt zařídí. Na podlahách jsou parkety, v kuchyni dlažba. Topení a teplou vodu zajišťuje nový plynový kotel. Vinohrady jsou velice výhodné pro svoji blízkost s centrem města a výbornou občanskou vybavenost. Doporučuji prohlídku.

50.077020
14.440950
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
23 500 Kč
za měsíc
Poplatky+1.500,- služby na osobu + energie
ID nabídky63303
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha115 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter