Tato nemovitost není dostupná

Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra

Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra Byt 2 + kk novostavba na prodej, možnost shell and core, Praha 7 - Letná, park Stromovka, blízko metra

Stylový byt o výměře 39 m2 s jednou ložnicí se nachází v 5. patře cihlového činžovního domu, který právě prochází rekonstrukcí (finalizace během léta tohoto roku).

Byt má elektrické podlahové vytápění s termostatem na každou místnost a elektrický ohřívač teplé užitkové vody (boiler). Okna v bytě jsou dřevěná špaletová, povrch bílý lak, tepelně izolační dvojsklo ve vnějším křídle. Podlahy v obytných místnostech a předsíni je dvouvrstvá dřevěná, povrch dub, v koupelně keramický obklad, kompletní sanita.

Lokalita je oblíbená nejen pro kompletní občanskou vybavenost a velmi dobrý přístup do centra města ( metro je vzdáleno 2 zastávky tramvají), ale především pro vysokou kvalitu bydlení v klasických nájemních domech, které jsou dnes již z větší části po rekonstrukci, a také bezprostřední blízkostí největšího pražského parku – Stromovky. Ta nabízí nejen širokou škálu sportovního a relaxačního vyžití, ale především zábavu a kulturu v přilehlém Výstavišti a zoologické a botanické zahradě v Troji.

Při rekonstrukci domu se developer vždy snaží zachovat původní historické a umělecké prvky. V případě, že to není z důvodu špatného stavu možné, jsou vyměněny za nové identické repliky. Okna, dveře a podlahy, stejně jako veškeré rozvody inženýrských sítí v domě jsou zcela nové. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audiopanelem u vstupních dveří.

V tomto projektu se veškerým individuálním požadavkům každého klienta věnuje bytová architektka. S klientem jsou konzultovány veškeré zařizovací předměty: dřevěné podlahy, vnitřní dveře, dlažba a obklady, sanita, popřípadě nábytek, tapety a další vybavení v rámci daného, případně upraveného rozpočtu na dokončení. Je zde také možnost předání prostor v základní úpravě (shell & core) a klient si je může vybavit sám podle svých přání a potřeb.

Občanská vybavenost

metro

Kanalizace

kanalizace

Voda

dálkový vodovod
50.102019
14.426116
U studánky, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
3 688 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH, kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky63287
AdresaU studánky, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater6
Užitná plocha39 m²
Terasane
Sklepano
Výtahano
PENBE
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter