Tato nemovitost není dostupná

Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard

Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard Byt prodej 2+kk, novostavba, Praha 4 - Nusle, terasa, blízko centra, park, metro, nadstandard

Mezonetový byt má výměru 55,6 m2 s terasou (12 m2) a nachází se ve 4. a 5. patře činžovního domu na náměstí Bratří Synků.

Budova je nově zrekonstruovanou rezidencí, která nabízí možnost kultivovaného bydlení v městské zástavbě a to s vůní historie. Nádherně rekonstruovaná fasáda jednoznačně už na první pohled zahřeje na duši každého milovníka původní městské architektury. Vnitřní prostor domu je členěn tak, aby vyhověl nárokům i velmi náročného klienta a to jak po stránce ergonomie a užitnosti, tak původní architekturou. Developer se vždy snaží udržet veškeré historické, původní a umělecké prvky, v horším případě je vymění za nové identické repliky. Okna, dveře a podlahy se mění za nové vždy, stejně jako všechny rozvody v domě. V domě se nachází moderní výtah. Vchod do domu je vybaven zvonkovým tablem a audio panelem u vstupních dveří.

Náměstí Bratří Synků, původně zvané Riegrovo, bylo vždy rušným obchodním centrem Nuslí, své místo tu nalezla řada obchodníků a podniků. Lokalita náměstí patří do širšího centra Prahy. Výborná dostupnost je z náměstí do centra nebo až do okrajových částí Prahy, a to autem nebo prostřednictvím MHD, včetně blízkých stanic metra trasy C. Podle schváleného Územního plánu hlavního města Prahy bude přímo na náměstí stanice metra budoucí trasy D. Tím se náměstí Bratří Synků zařadí mezi nejlépe dosažitelné lokality v Praze. V těsném sousedství Náměstí Bratří Synků je Úřad městské části Praha 4, školy a školky, lékařská poliklinika a další zdravotnická zařízení, fitness s bazénem, park, obchodní centra (Tesco Eden), sportovní zařízení a stadiony (Bohemians, Slavie) nebo známá kulturní zařízení jako např. Divadlo Na Fidlovačce nebo Divadlo na Jezerce.

S klientem se konzultují dřevěné podlahy, vnitřní dveře, dlažba a obklady, sanita, popřípadě nábytek, tapety a další vybavení. Je respektován vkus každého jednotlivce a interiér je vždy individualizován. Rozpočet na zařízení a úpravy na vybranou jednotku je dodáván předem a výběr ponechán na klientovi, případně je prostor předán v základní úpravě (shell and core), protože si je pak budoucí zákazník přeje vybavit sám podle svých přání a potřeb.

Kanalizace

kanalizace

Voda

dálkový vodovod
50.029899
14.603953
nám. Bří Synků, Praha 4, Czech Republic
Cena
3 421 710 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH, kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky63279
Adresanám. Bří Synků, Praha 4
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha55,60 m²
Terasaano (12 m²)
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter