Tato nemovitost není dostupná

Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m²), pronájem, Praha 7 - Dobrovského

Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského Krásný a moderní prostor pro fitness/wellness centrum (90 m2), pronájem, Praha 7 - Dobrovského

Krásné nebytové prostory vhodné jako fitness/wellness centrum o celkové rozloze 90 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 7 – Letná, ulice Dobrovského. Prostor se skládá z recepce, hlavního sálu (38 m2), technické místnosti (10 m2) a šaten. Dále zde najdeme 2× sprchu a 2× WC. Vchod přímo z ulice. Na podlahách jsou dlažba a dřevěné podlahy. Tento prostor se nachází v klidné ulici v širším centru Prahy blízko Letné, takže je zde výborné dopravní spojení do všech částí města. Skvělá občanská vybavenost, je tu mnoho restaurací a barů, obchody a služby, školy, sportoviště. Blízko bydlení se nachází fotbalový stadion na Letné a Letenský park, odkud je krásný výhled na celou Prahu. Zájemce neplatí provizi RK.

50.099241
14.425640
Dobrovského, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkyinfo v RK
ID nabídky63276
AdresaDobrovského, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha90 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter