Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m²

Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2 Praha, krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu, Slezská, Vinohrady, výloha, 70 m2

Krásné nezařízené obchodní prostory k pronájmu o celkové rozloze 70 m2 se nacházejí v přízemí cihlového domu bez výtahu na Praze 2 – Vinohrady. Prostor vhodný pro kancelářskou, obchodní, realitní i pojišťovací činnost. Stává se z haly, kanceláře, obchodu, kuchyňky, toalety a skladovací místnosti. Vytápění prostřednictvím plynového kotle a radiátorů. Na podlahách jsou plovoucí podlahy. Vchod je přímo z hlavní ulice. K dispozici menší výkladce ideální pro inzerci či výzdobu. Atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností – metro „A“ Náměstí Míru 3 minuty chůze.

50.076073
14.440193
Slezská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky63272
AdresaSlezská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter