Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu, Vřesová, Troja, výlohy, 180 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor s galerií k pronájmu o celkové rozloze 180 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 8 – Troja. Prostor má výlohy po celé šíři. Možné využít jako provozovnu, sklad či kancelář. Stává se z 2× sociálního zařízení s předsíní (v přízemí). V galerii jsou dvě samostatné kanceláře plně vybaveny kuchyňskými linkami a koupelnami. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. V okolí veškerá občanská vybavenost obchody, nákupní centrum Odra, restaurace, aquapark s výhledem na Prahu, Zoo i botanická zahrada. Skvělá dopravní dostupnost – zastávka autobusu 3 minuty chůze, z které se dostanete do 5 minut na metro „C“ Kobylisy.

50.126632
14.431980
Vřesová, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63239
AdresaVřesová, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha180 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter