Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m², ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž

Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž Praha, nový, nezařízený byt 1+kk k pronájmu, 32m2, ulice Prušánecká, Zličín, sklep, garáž

Nabízíme pronájem bytu 1+kk v jedné z nejatraktivnější lokalit hl.města Prahy, metropole Zličín. Velkou předností bytu je dostupnost metra Zličín (B) cca 5 minut. V blízkosti metra se nachází obchodní centra Metrolole Zličín, Globus, Tesco, Ikea. Bezprostřední okolí je také vhodné k procházkám a sportovnímu vyžití. Byt se nachází v 5. patře nového bytového komplexu dokončeného v roce 2015. Celková výměra činní 32,2 m2. Stává se z prostorné vstupní chodby, úložné malé místnosti, koupelny tvořené sprchovým koutem, umyvadlem, galerkou a prostorem na pračku. Toaleta není součástí koupelny, je odděleně. Hlavní místnost je vybavena moderní kuchyňskou linkou. Nedílnou součástí bytu je sklep a garážové stání, nacházející se v suterénu tohoto bytového komplexu. Sklep a garážové stání je zahrnuto v ceně pronájmu. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem. Byt nebyl ještě pronajímám.

50.057426
14.283620
Míšovická, Praha 5 - Zličín, Czech Republic
Cena
7 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za služby 2100Kč
ID nabídky63219
AdresaMíšovická, Praha 5 - Zličín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha32,20 m²
Balkónne
Garážano (v ceně)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter