Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m²

Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2 Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu, Vodičkova, Václavské náměstí, centrum, garáž, 38 m2

Krásné obchodní prostory k pronájmu o celkové rozloze 38 m se nacházejí v 1. patře galerie Myšák blízkosti Václavského náměstí na Praze 1 – Nové Město. Široký volný vstup, výloha ze dvou stran. 24 hodinová ostraha galerie včetně kamerového systému. V galerii se nachází reprezentativní recepce, rampa pro zásobování a v podzemních podlažích pak garáže (po domluvě lze pronajmou garážové stání). Na patře je sociální zařízení a kuchyňka jen pro personál. Prostory jsou vybaveny samozhášecím zařízením (sprinklery) a jsou bezbariérově přístupné (výtah). V současnosti se v prostorách nachází butik s dámskou módou. Prostory mohou být přenechány novému nájemci nezařízené nebo lze vybavení odkoupit. Atraktivní lokalita na lukrativním místě, denně projde velké množství lidí. V okolí i park – galerie je průchozí do Františkánské zahrady. Vynikající dopravní dostupnost tramvajová zastávka i metro A/B Můstek přímo u budovy.

50.081356
14.424246
Vodičkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
16 320 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.800,- Kč
ID nabídky63212
AdresaVodičkova, Praha 1 - Nové Město
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha38 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter