Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m², ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice

Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice Praha, zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m2, ulice Na Dlouhém lánu, Vokovice

Zařízené kancelářské prostory k pronájmu 51m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy v ulici Na Dlouhém lánu, Praha 6, Vokovice. Jedná se o dvě místnosti a společné prostory, které zahrnují chodby, sociální zařízení, vybavené kuchyňky, zasedací místnost. Objekt je napojen na automatickou digitální telefonní ústřednu. Možnost připojení Internetu. Objekt je střežen elektronickým zabezpečovacím systémem. Občanská vybavenost – supermarket, restaurace, pošta. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.095766
14.361629
Na dlouhém lánu, Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
11 730 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + poplatky 80,- kč/m2
ID nabídky63176
AdresaNa dlouhém lánu, Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha51 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter