Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk v RD k pronájmu, U Zličína, Třebonice, zahrada, garáž, terasa, 140 m2

Krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu o celkové rozloze 140 m2 s terasou, zahradou a garážovým stáním se nachází v rodinném domě na Praze 5 – Třebonice, hned u obchodního centra Metropole Zličín. Byt se stává ze dvou pater. V přízemí se nachází kuchyňský kout s obývacím pokojem, jídelnou, předsíní a koupelna s toaletou. V 1. patře je druhá koupelna, tři pokoje a komora. Kuchyně zařízená plynovým vařičem, troubou, myčkou a lednicí s mrazničkou. První koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. Druhá s vanou a toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Plyn. etážové vytápění. K dispozici připojení k internetu přes O2 (kabel). Dům se nachází v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti – obchodní centrum Metropole Zličín, restaurace, kino, obchody a jiné. Metro „B“ Zličín 5 minut chůze.

50.054385
14.285895
U Zličína, Praha 5 - Třebonice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63158
AdresaU Zličína, Praha 5 - Třebonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku340 m²
Zahradaano (200 m²)
Terasaano
Garážano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter