Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m²

Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2 Praha, krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu, Na Kodymce, Dejvice, společná zahrada, 50 m2

Krásný zařízený byt 2+kk k pronájmu o celkové rozloze 50 m2 se nachází v suterénu rodinného domu na Praze 6 – Dejvice. Kuchyně zařízená plynovým vařičem, troubou, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazničkou. Koupelna s vanou a pračkou. Toaleta samostatně. Na podlahách jsou dřevěné parkety, koberce a dlažba. Plyn. etážové topení. K domu patří společná zahrada, kterou je možné po dohodě využívat. Parkování na ulici. Veškerá občanská vybavenost v okolí – restaurace, obchody, supermarket Albert a jiné. Skvělá dopravní dostupnost- autobusová zastávka 2 minuty chůze.

50.111719
14.380552
Na Kodymce, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.500,- Kč
ID nabídky63146
AdresaNa Kodymce, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Užitná plocha50 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter