Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m²

Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2 Praha, luxusní nezařízený byt 2+kk k pronájmu v novostavbě, Mantovská, Horní Měcholupy, terasa, sklep, garáž, 45 m2

Krásný zcela nový nezařízený byt 2+kk k pronájmu o celkové rozloze 45 m2 s prostornou terasou (50m²), sklepem a garážovým stáním se nachází v 5. patře cihlové novostavby s výtahem v Praze – Horní Měcholupy. Kuchyně zařízená sklokeramickou varnou deskou, troubou a lednicí s mrazničkou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Krásná klidná lokalita s dostatkem zeleně. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – základní škola, školka, lékárna a jiné. Autobusová zastávka „Janovská“ 2 minuty chůze od domu.

50.051747
14.531249
Hornoměcholupská, Praha 10, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.500,- Kč
ID nabídky63144
AdresaHornoměcholupská, Praha 10
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha45 m²
Terasaano (50 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter