Tato nemovitost není dostupná

Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!!

Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!! Částečně zařízený byt 2+1 s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě!!

Částečně zařízený, luxusní byt 2+1 na Praze 1 přímo v srdci Prahy, ve Slovanském domě, s 24 hodinovou službou v recepci. Garážové stání v domě (za poplatek) přímo spojeno výtahem s bytem. Bydlení nad kulturním centrem Slovanský dům, kde je kino, restaurace, kavárna, obchůdky, kadeřnictví – a href=„http://­www.ambi.cz/am­bi_brasiliero2_kon­takt.php“ target=„_blan­k“>Ambiente Restaurante Brasileiro</a> nebo <a href=„http://­www.millhouse-sushi.cz/home.htm“ target=„_blan­k“>unikátní japonský Sushi bar s pohyblivým pásem.</a>. Exkluzivní bydlení přímo v centru města – Nové Město. Kultura a historické památky na dosah ruky! 5 minut cesty na Václavské i Staroměstské nám., 2 minuty na stanici metra Můstek a minutu na tramvaj.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.086430
14.427280
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
35 600 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6314
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha90 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (za 160 eur na měs.)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter