Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m², ulice Lublaňská, Vinohrady

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady Praha, kancelářské prostory k pronájmu 52m2, ulice Lublaňská, Vinohrady

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 52m² se nachází ve třetím patře cihlové budovy s výtahem v ulici Lublaňská, Praha 2, Vinohrady. Jedná se o dvě místnosti. Jsou zde společné prostory (chodba, toaleta, kuchyňka). Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, školy, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice tramvají nebo 4 minuty na stanici metra I.P.Pavlova, linka C. Dům se nachází přímo u parku Folimanka.

50.074589
14.431042
Lublaňská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
270 Kč
za m²
Poplatky+ 95 Kč/m2 poplatky + DPH
ID nabídky63126
AdresaLublaňská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha52 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter