Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m²

Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2 Praha, atraktivní plně zařízený nebytový prostor - kavárna/bar k pronájmu, Rumunská, Vinohrady, 130 m2

Atraktivní plně zařízený nebytový prostor k pronájmu o užitné ploše 130 m2 se nachází ve sníženém přízemí cihlového domu na Praze 2 – Vinohrady. Prostor je zařízený jako kavárna či bar. Stává se z jedné velké místnosti s barem a 3× toaletou (jedna soukromá, dvě veřejné). Prostor jako kavárna je kompletně vybaven, připraven k převzetí včetně webové prezentace a inzerce. K dispozici také projektor, plátno, ozvučení a vzduchotechnika. Na podlahách je beton. Vytápění prostřednictvím elektrického přímotopu a 3 malých krbů na biolíh. Prostor je chráněn alarmem. Vchod je společný se servisem elektroniky. Atraktivní lokalita s vynikající dopraví dostupností – metro „A“ Náměstí Míru 2 minuty chůze.

50.074405
14.434260
Rumunská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
37 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky63116
AdresaRumunská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha130 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter