Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavebního pozemku, 733 m², Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání

Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání Prodej stavebního pozemku, 733 m2, Klatovy, Horažďovické předměstí, kompletní sítě, parkovací stání

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 733 m2 ve velmi žádané a zastavěné lokalitě na okraji Klatov na Horaždovickém Předměstí. Parcela je vybavena kompletní infrastrukturou, včetně komunikace, chodníku a zeleně. Je napojen jednotnou kanalizací ( dešťovou a splaškovou ) na centrální kanalizaci, veřejným vodovodem, plynovodem STL, rozvody nízkého napětí, veřejným osvětlením, kabelovou televizí a pevnou linkou. Na pozemku umístěn zděný měrný pilíř, kde je osazen elektroměr a plynoměr. Je určen k výstavbě samostaného rodinného domu dle limitů stanovených územním rozhodnutím, které nabylo právní moci. Veškeré informace vč. územního rozhodnutí, mapy a umístění pozemku žádejte u realitního makléře. Lokalita s krásným výhledem na Klatovy a Šumavu. V těsné blízkosti základní školy, gymnázium a střední školy, dětské hřiště, volejbalové a tenisové kurty. Nákupní možnosti v supermarketech Kaufland a Hypernova do 1 km. Tuto nemovitost lze financovat úvěrem nebo hypotékou. V rámci služeb RK je i finanční poradenství zdarma.

Občanská vybavenost

bus

Inženýrské sítě

voda
plyn
kanalizace
elektřina
telefon
49.330888
13.739339
Klatovy, Klatovy (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
1 850 Kč
za m²
Poplatkyvč. veškerých služeb a poplatků
ID nabídky63084
AdresaKlatovy, Klatovy (Okres Klatovy)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku733 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter