Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m²

Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2 Praha, atraktivní obchodní prostory k pronájmu v centru Prahy, Hybernská, Nové Město, 32 m2

Krásný obchodní prostor k pronájmu o celkové rozloze 32 m2 se nachází v přízemí obchodní pasáže v Hybernské ulici na Praze 1 – Nové Město. Prostor sestává z jedné velké místnosit se zázemím (sklad/kuchyňka). Jednotka je kolaudovaná jako kosmetické studio. Prosto má k dispozici 3 umyvadla a společnou toaletu. Na podlahách je dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Velice atraktivní lokalita centra Prahy. Vynikající dopravní dostupnost – metro „B“ Náměstí republiky 3 minuty chůze.

50.086941
14.433761
Hybernská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.500,- Kč
ID nabídky63074
AdresaHybernská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha32 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter