Tato nemovitost není dostupná

Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m², Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí

Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí Pronájem lukrativních nebytových prostor s výlohami, 125 m2, Plzeň - Východní Předměstí, Mikulášské náměstí

Nabízíme k pronájmu velice lukrativní nebytové prostory v přízemí cihlového domu v Plzni na Mikulášském náměstí. Jejich podlahová plocha činí krásných 125 m2 a pronajímají se nezařízené. Do této doby sloužili jako zázemí realitní kanceláře, ovšem skýtají mnoho způsobů využití pro různá studia, ordinace, kanceláře firem ap. Výlohy do rušné ulice jsou velkou výhodou těchto prostor a je do nich vstup jak z Mikulášského náměstí, tak z Barrandovy ulice. Přední hlavní část je atypická, v zadní části se dále nachází menší místnost, sklad, kuchyňka a toaleta. Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel a ohřev vody ohřívač. Samozřejmostí je možnost připojení internetu od společnosti UPC. Parkovat lze bez problémů na parkovišti přímo před domem. V okolí domu veškerá občanská vybavenost a výborná dostupnost do centra města – zastávky MHD téměř před domem. K dispozici od 1. 4. 2015.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus
vlak
bankomat
lékárna
školka
škola

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.740580
13.387933
Mikulášské nám., Plzeň, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
celková cena
Poplatky+ energie na nájemce
ID nabídky63051
AdresaMikulášské nám., Plzeň
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha125 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter