Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m²

Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2 Praha, krásné zařízené kadeřnické studio k pronájmu, Palackého, Nové Město, 36 m2

Krásné nově zařízené kadeřnické studio k pronájmu o celkové rozloze 36 m2 se nachází v přízemí cihlového domu na Praze 1 – Nové Město. Prostor se stává z jedné místnosti, komory a toalety. Vstup je samostatný z ulice. Na podlahách je dlažba. Vytápění prostřednictvím elektrických přímotopů. K dispozici telefon a internet. Možnost ochrany prostoru alarmem. Velice atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností. Metro „A“ a „B“ Můstek 4 minuty chůze.

50.080908
14.423242
Palackého, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4.000,- Kč
ID nabídky63034
AdresaPalackého, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha36 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter