Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory (150 m²) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování

Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování Kancelářské prostory (150 m2) přímo v centru města, pronájem, Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí, parkování

Krásné, kancelářské prostory se nacházejí na Praze 1 – Nové město, přímo na Václavském náměstí. Prostory o rozloze 150 m2 jsou umístěné v 1. patře cihlového domu s výtahem. Prostory sestávají z velké open space kanceláře (110 m2), z prostorné vstupní chodby, serverovny, kuchyňky a 2× WC. Nalezneme zde vzduchotechniku, telefon, internet a PC sítě. Podlahy jsou pokryty dlažbou a koberci. Ke kancelářím patří 2 parkovací místa ve dvoře (již zahrnuto v ceně). Prostory se nacházejí na velmi lukrativním místě odkud je skvělý přístup do všech koutů Prahy. Stanice metra Můstek se nachází jen několik minut od domu. Zájemce neplatí provizi RK.

50.082821
14.424281
Václavské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
celková cena
Poplatkycena uvedena včetně poplatků
ID nabídky63014
AdresaVáclavské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha150 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter