Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m²

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu, Římská, Vinohrady, atraktivní lokalita, 70 m2

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o velikosti 70 m2 se nacházejí v 1. patře cihlové secesní budovy s výtahem v ulici Římská, Praha 2, Vinohrady. Prostor se skládá ze vstupní haly, recepce (otevřená 7:30–18:00), 3 kanceláří, společné kuchyňky a toalety. Na podlahách jsou koberce a dlažba. V objektu je výtah na čip, 24h ostraha, datové kabely – standart 5, ISDN – GTS a internet přes O2. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. K relaxaci můžete využít zahrádku ve vnitro-bloku. Možnost pronájmu garážového stání cca 250m od domu. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanice tramvají a metro A – Museum. Výborná lokalita přímo v centru Prahy.

50.077641
14.433518
Římská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
170 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 80,- Kč/m2 + DPH
ID nabídky62945
AdresaŘímská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha70 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter