Tato nemovitost není dostupná

Praha, skladové prostory k pronájmu 422m², ulice Přívozní, Holešovice

Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice Praha, skladové prostory k pronájmu 422m2, ulice Přívozní, Holešovice

Soustava skladů propojených do jednoho celku. Prostor je v přízemí a má samostatný vstupe z ulice, dále má zásobovací vstup z areálu. To má výhodu v bezpečném zásobování skladu, výroby, zadního vchodu, apod. Prostor se rozléhá celkem na 422 m2, obsahuje tři samostatné prostory, které jsou propojeny spojovací chodbou. Tyto prostory dříve sloužily jako výrobní prostory pro tiskárnu, knihárnu a expedici. V prostorách je sociální zařízení a prostor pro šatnu. V případě realizace např. tělocvičny, lze z prostoru situovaného do ulice, vytvořit přijímací recepci a vstupní část s malou kavárnou pro čekající. V zadní části pak mohou být dvě velké tělocvičny s vysokými stropy. Teoreticky je tak možné provozovat např. box, nebo jiné kontaktní sporty, kde jsou nutné vyšší stropy. Parkování je možné přímo v areálu a nebo operativně na ulici přímo před prostorem v placené zóně. Možnost pronájmu i kanceláří v objektu.

50.109623
14.452192
Přívozní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
59 783 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH
ID nabídky62937
AdresaPřívozní, Praha 7 - Holešovice
Budovamontovaná
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha422 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter