Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m²), ulice Šaldova, Karlín, parkování

Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování Praha, nezařízené kanceláře k pronájmu 1+kk (23m2), ulice Šaldova, Karlín, parkování

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 1+kk (23m²) se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Šaldova, Praha 8, Karlín. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. V kancelářích je malá kuchyňka lednicí. Možnost internetu. Topení plynové. Možnost pronájmu garážového stání za poplatek. Výborná občanská vybavenost – restaurace, lékárna, supermarket, školy, školky a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají nebo 4 minuty na stanici metra Křižíkova, linka B. Zájemce neplatí provizi RK.

50.094582
14.455158
Šaldova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
7 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2200 poplatky
ID nabídky62932
AdresaŠaldova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Užitná plocha23 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter