Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m²,Václavské náměstí, Nové Město

Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město Praha, obchodní prostory k pronájmu 16m2,Václavské náměstí, Nové Město

Obchodní prostory k pronájmu 16 m2 se nachází v druhém patře cihlové budovy s výtahem v úplném centru města na Václavském náměstí, Praha 1, Nové Město. Jedná se o dvě místnosti v prostorách Centra Tance, kde je veliký pohyb klientek, které ho navštěvují. Jsou zde společné šatny, sprchy, toaleta. Prostory jsou vhodné i jako masáže, kosmetika, nehtové studio, manikůra a další. K dispozici je recepce. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici metra Můstek, linka A a B.

50.082045
14.426304
Václavské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky62930
AdresaVáclavské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha16 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter