Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m²

Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk+pracovna k pronájmu, Dukelských hrdinů, Holešovice, balkon, 78 m2

Krásný nezařízený byt 2+kk + pracovna k pronájmu o celkové rozloze 78 m2 s komorou se nachází ve 2. patře cihlového domu s výtahem na Praze 7 – Holešovice. Kuchyně zařízená elektrickým vařičem, troubou, myčkou a lednicí s mrazničkou. Koupelna s vanou a pračkou. Toaleta samostatně. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Vytápění prostřednictvím elektrických přímotopů. Dům se nachází v atraktivní lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, obchody, Veletržní palác, park Stromovka a tramvajová zastávka „Veletržní palác“, z které se dostanete do 4 minut na metro „C“ Nádraží Holešovice.

50.100677
14.433517
Dukelských hrd., Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 550,- Kč/osoba + energie
ID nabídky62922
AdresaDukelských hrd., Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha78 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter