Tato nemovitost není dostupná

Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m², Veselí nad Lužnicí, zahrada

Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada Pronájem obchodních prostor s možností ubytování, 350 m2, Veselí nad Lužnicí, zahrada

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o užitkové ploše 350 m2 v samotném centru malebného městečka Veselí nad Lužnicí. Budova je dvoupodlažní. V přízemí se nachází restaurační prostory, kuchyně, salonky a sociální zázemí. V prvním patře ubytovací pokoje, koupelna a toaleta. Prostory mohou sloužit jako pension, kavárna s velkou bytovou jednotkou v patře, nebo například občerstvení, bar, restaurace. Součástí pronájmu je rovněž zahrada se zahradním posezením, grilem a udírnou, jejíž spodní část je v těsném sousedství řeky Lužnice. Vytápění celého objektu je zajištěno ústředním teplovodním topením s plynovým kotlem. V těsné blízkosti je zajištěno nejméně 20 parkovacích míst. Návštěvníkům bude k dispozici bezplatné zapůjčení sportovních lodí. Ve městě široká nabídka rekreačních činností a odpočinku z oblasti sportu, zábavy či naučných programů z historie Jižních Čech. Doporučujeme.

Občanská vybavenost

bus
vlak
bankomat
lékárna
školka
škola
pošta

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.588759
18.751746
Veselí nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí (Okres Tábor), Czech Republic
Cena
25 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky za energie
ID nabídky62862
AdresaVeselí nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí (Okres Tábor)
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Užitná plocha350 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter