Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m²

Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 2+kk k pronájmu, Ječná, Nové Město, zahrada, 60 m2

Luxusní, plně zařízený byt 2+kk s okny do zahrady o celkové rozloze 60 m2 se společnou zahradou se nachází v 1. patře cihlového domu na Praze 1 – Nové Město. Předsíň je zvlášť. Kuchyně je vybavena novou lednicí, elektrickým vařičem s digestoří a troubou. Koupelna s prostornou rohovou vanou, bidetem a pračkou Záchod je zvlášť. Topení je etážové. Na podlahách jsou dřevěné parkety a dlažba. Bezpečnostní dveře, alarm. Z kuchyně je vstup do soukromého dvorku. Dům se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností všech dopravních prostředků a občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchody, bary, školy, knihovna, bankomaty a jiné.

50.075325
14.424544
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 500,- Kč/osoba
ID nabídky62834
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter